Стефанішина: Порядок денний саміту НАТО ще не затверджено, про участь України говорити зарано

Формат участі України в саміті країн-членів НАТО визначається під час переговорів, і про їхні результати нині говорити передчасно, зазначає віце-прем’єр України з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина. Про це вона написала на своїй сторінці у "Фейсбуці" в п’ятницю, коментуючи інформацію про участь України в саміті країн-членів НАТО, передає .

NATO
Фото: shutterstock

"Порядок денний саміту НАТО ще не затверджений. Визначена тільки його дата – 14 червня. Саміт проводиться за участю країн-членів Альянсу. Формат участі в ньому партнерів, зокрема України, визначається у двосторонньому діалозі. Ця робота іще триває, і зарано остаточно говорити про її результати", — написала Стефанішина.

Віце-прем’єр також зазначила, що інтенсивність діалогу Україна-НАТО залишатиметься високою. Під час свого візиту до Брюсселя 17-18 травня вона має намір обговорювати всі важливі питання взаємодії Української держави з Альянсом.

"Наразі працюємо над розширенням співпраці за конкретними напрямами в рамках Партнерства розширених можливостей", — написала Стефанішина.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, засуджений у "справі Сенцова" політв’язень Чирній вийшов на волю.

Читати також:
Кравчук розповів, чи варто очікувати на летальну зброю від Сполучених Штатів після візиту Блінкена
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/stefanishyna-poryadok-dennyj-samitu-nato-shhe-ne-zatverdzheno-pro-uchast-ukrayiny-govoryty-zarano/”