Другий Чорнобиль під Києвом? Активісти перевіряють закиди про викиди з Трипільської ТЕС

Трипільську ТЕС називають другим Чорнобилем біля Києва. За даними ГУ Держсанепідемслужби в Київській області, викиди забруднюючих речовин від Трипільської ТЕС складають 82,8% всіх викидів промислових підприємств Київської області. Громадські активісти з ГО «Стоп корупції» вирішили перевірити ці факти. Представники проєкту виїхали до Українки для спілкування з місцевими жителями. А також на запрошення керівника підприємства відвідають ТЕС.

Об этом сообщает МАРКЕТИНГ МИКС

Tes
Активісти перевіряють дані про шкідливі викиди з Трипільської ТЕС Фото: СтопКор

«Директор ТЕС запросив нас на підприємство. У нас буде нагода дізнатися про технологічні особливості, за якими працює станція, а також яке паливо тепловики використовують у своїй роботі. Також ми спілкуємось із жителями села Українка, які мешкають поруч із ТЕС», — зазначає правозахисник Юрій Цибенко.

Tes
Активісти спілкуються із жителями Українки, що біля ТЕС Фото: СтопКор

Уже наступного тижня громадські активісти побувають на території Трипільської ТЕС, поспілкуються із працівниками станції та повідомлять про результати опитування серед населення Українки.

Читати також:
У ЗМІ повідомили, хто може стояти за наїздом на Миколаївський глиноземний завод
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/drugyj-chornobyl-pid-kyyevom-aktyvisty-pereviryayut-zakydy-pro-vykydy-z-trypilskoyi-tes/”