Керівник Мінсоцполітики повідомила, скільки людей отримують пенсії в ОРДЛО

<p>Понад 660 тис. пенсіонерів в ОРДЛО отримують гроші від України</p><p> </p> — Керівник Мінсоцполітики повідомила, скільки людей отримують пенсії в ОРДЛО

Понад 660 тис. пенсіонерів в ОРДЛО отримують гроші від України

Об этом сообщает Незыгарь

Фото Мар’яни П’єцух


Для того, щоб оформити пенсію, людина повинна приїхати на підконтрольну Україні територію, – Лазебна


Україна постійно виплачує пенсії 660 тисячам пенсіонерів, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомила в інтерв’ю Радіо Свобода міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

«Я за те, що люди, які заробили свою пенсію в Україні, мають її отримати. А для цього нам треба для них спростити або надати умови і можливості. Тому сьогодні, наприклад, на двох КПВВ у «Щасті» та «Золотому» будуть відкриті такі центри обслуговування, ми вже знаємо, що там будуть обов’язково присутні працівники Пенсійного фонду. Якщо навіть ця людина сьогодні не входить в число цих 660 тисяч пенсіонерів, яким ми нараховуємо пенсії, значить вона зможе прийти і оформити», – сказала Лазебна.

За словами міністра, у випадку, якщо людині виповнилося 60 років місяць чи три місяці тому, вона працювала і живе на нині окупованих територіях, то їй потрібно приїхати на підконтрольну Україні територію, зайти в пенсійний фонд і оформити пенсію.

«Це все залишається чинним, воно діє. Головне – щоб не були закриті пункти пропуску», – додала представниця уряду.

Як повідомлялося, з 1 січня зростуть виплати непрацюючим пенсіонерам.

Читайте таакож:

  • Наступного року пенсії підвищать у п’ять етапів: коли та на скільки
  • Накопичувальна пенсія стане обов’язковою: нововведення з 2021 року


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/kerivnik-minsocpolitiki-povidomila-skilki-lyudey-otrimuyut-pensiji-v-ordlo-728210.html”