У Чернівецькому військкоматі повідомили обставини смерті В. Василевського


Як раніше писав pogliad.ua, 6 грудня 2018 року на Луганщині помер військовий з Чернівців Віталій Василевський.

Обставини смерті військовослужбовця-контрактника Віталія Василевського розповіли у Чернівецькому обласному військовому комісаріаті. У доповіді з військової частини А 3215 повідомляється, що смерть рядового Віталія Василевського не пов’язана із виконанням бойового завдання. Про це передає Чернівці.Онлайн.

«Тіло Віталія Василевського у безсвідомому стані було знайдено двома сержантами 6 грудня 2018 року близько 13.45 в районі розташування підрозділу (н.п. Боровеньки, Луганська область) на місці рубки та зберігання дров. Один з сержантів негайно покликав на допомогу медика, який почав робити непрямий масаж серця та штучне дихання. Однак дані заходи невідкладної медичної допомоги результатів не дали, після чого рядового Віталія Василевського було доставлено до 59-ї ВМГ м. Сєвєродонецьк».

Рядовий Василевський Віталій Анатолійович, 1967 р. н., був призваний до лав ЗСУ Тернопільським ОМВК 5.09.2018, тобто чоловік встиг прослужити лише 3 місяці. Помер у День Збройних Сил України, 6 грудня. У померлого залишилась старенька мати.

Інформацію про поховання Віталія Василевського буде повідомлено згодом.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/u-cherniveckomu-viyskkomi-povidomili-obstavini-smerti-v-vasilevskogo-364450”