Тимошенко піде до КСУ зупиняти ринок землі

Тимошенко піде до КСУ зупиняти ринок землі

Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко оголосила про подання до Конституційного суду України (КСУ) щодо того, чи має право парламент та президент ухвалити закон про відкриття ринку землі без всеукраїнського референдуму. Про це вона розповіла під час брифінгу.

Об этом сообщает http://webmarketlist.com

"Ми підготували конституційне подання відносно того, щоб Конституційний суд пояснив, чи може Верховна Рада і президент прийняти закон про продаж сільськогосподарської землі без Всеукраїнського референдуму. Ми дали тут всі обґрунтування, тому що закон про продаж сільськогосподарської землі порушує біля 10 статей діючої Конституції, по суті перекреслює Конституцію", — заявила Тимошенко.

Вона уточнила, що для того, щоб КС дав відповідь протягом місяця, вона подасть лист зі спеціальним проханням.

"Сьогодні також ми звертаємося до Конституційного суду з листом, з проханням застосувати для розгляду цього конституційного подання режим невідкладності", — пояснила лідерка партії "Батьківщина".

Нагадаємо, Верховна Рада під час засідання 13 листопада ухвалила у першому читанні депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. За відповідне рішення проголосували 240 депутатів. Серед них 227 голосів дали депутати від "Слуги народу" та 13 позафракційних.

Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 жовтня 2020 року. Саме тоді буде скасований мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Відео Юлія Тимошенко пішла до суду з позовом про порушення прав громадян на мінімальну пенсію

Юлія Тимошенко вимагає визнати незаконними рішення уряду для пенсіонерів, яким платили пенсії менші за прожитковий мінімум. За словами Тимошенко, в законі про держбюджет зафіксовано прожитковий мінімум для різних категорій громадян — 3094 гривні, і нижче за нього виплачувати зарплати та пенсії забороняє закон. Утім, упродовж усього цього року уряд платив пенсіонерам занижені пенсії.

Юлія Тимошенко пішла до суду з позовом про порушення прав громадян на мінімальну пенсію
ТСН. 19:30
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber

Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/timoshenko-pide-do-ksu-zupinyati-rinok-zemli-1445091.html”