Другий тур виборів пройде до 29 листопада. Грудень – виключення

Другий тур місцевих виборів в Україні повинен відбутися до 29 листопада. У виключній ситуації він може пройти в грудні.

Об этом сообщает Компромат СНГ

Про це в коментарі РБК-Україна повідомила голова громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська.

За її словами, у виборчої комісії є 12 днів, для того, щоб встановити результат місцевих виборів. “12 днів від 25 жовтня – це строк, у який виборчі комісії встановити результат. Це 6 листопада. Як правило, у комісії є право ще на один день продовжити цей термін – до 7 листопада. Тому, вважаємо максимум три тижні.

Це виходить остання дата 29 листопада”, – повідомила вона. За її словами, другий тур повинні встановити на 15 або 22 листопада.

“Якщо говорити про грудні, то це виняткова може бути ситуація – судові оскарження ухвали суду про заборону укладення протоколу про підсумки у зв’язку з оскарженнями, але це дуже-дуже, на мій погляд, малоймовірно”, – зазначила Айвазовська.

У свою чергу генеральний директор Комітету виборців України Олексій Кошель в коментарі РБК-Україна повідомив, що проведення другого туру місцевих виборів буде залежати від того, як довго будуть рахувати голоси виборців.

“Там, де підуть судові позови – там все реально. А судові позови будуть обов’язково.Подивимося за результатами. Але я не виключаю, що можуть бути громади, де результати можуть бути на межі. Це – не відстрочка. Просто ЦВК зобов’язаний призначити другий тур виборів після встановлення результатів”, – зазначив він.

При цьому Кошель зазначив, що за окремими результатами місцевих виборів можуть бути проблеми.Джерело статті: “http://povin.com.ua/311986-27-10.html”