Справа MH17: захист заслухав позицію обвинуваченого

последние новости в Украине останні новини в Україні


Адвокатка одного з обвинувачених у справі про збиття рейсу MH17 Олега Пулатова повідомила, що її підзахисний категорично спростовує свою вину.

Об этом сообщает Сергей Доренко

Сторона захисту одного з підсудних у судовій справі про катастрофу MH17 Олега Пулатова заявила про "невинуватість" свого клієнта, розповіла на засіданні суду в Гаазі адвокатка Сабін тен Дошхат, повідомляє УНН. За словами адвокатки, у Росії була напружена і корисна розмова з клієнтом. "Це був перший раз з тих пір, як ми отримали справу і після того, як у нас була можливість прочитати зміст, про який ми говорили з нашим клієнтом. Це було не тільки цікаво і повчально, але і привело до багатьох нових подробиць", — розповіла адвокатка і додала, що було отримано багато нової інформації про факти, неточності і прогалини в справі. Сабін тен Дошхат повідомила, що її клієнт зізнався, що він не віддавав наказ, не займався охороною, транспортуванням і приховуванням ракети "БУК" в Первомайську, інструктуванням про стрілянину або наказом про запуск ракети "БУК" і/або збиття MH17. Більше того, Олег Пулатов не знає, як і чому був збитий MH17, але він брав участь у війні на Сході України в 2014 році.

ASPI news писало, що родичі жертв авіакатастрофи рейсу МН17 вважають, що Росія безпосередньо причетна до катастрофи малайзійського Боїнга. Деякі з них кажуть, що Росія настільки багато разів змінювала свідчення і так часто заявляла неправдиві речі, що вірити цій країні більше не можна. Як повідомляло ASPI news, 31 серпня в Нідерландах поновилися судові слухання у справі про збиття рейсу MH17 над Донбасом в липні 2014 року.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/novini-svitu/sprava-mh17-zakhist-zaslukhav-poziciyu-obvinuvachenogo”