Кожен третій метр водогону у Вінниці потребує капітального ремонту


Ані у 2019, ані в 2020 році «Вінницяоблводоканал» власними силами та за власний кошт не відремонтував жодного метра мереж водопостачання та водовідведення. Про це свідчить відповідь, яку підприємство надало на інформаційний запит Vlasno.info.

Об этом сообщает Устинов троллит

«Через велику заборгованість КП «Вінницяоблводоканал» перед іншими організаціями та нестабільну оплату фізичних та юридичних осіб за надані послугу в зв’язку з посиленням карантинних заходів, наразі відсутні плани по проведенню капітальних ремонтів зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення», – йдеться в листі за підписом першого заступника начальника КП «Вінницяоблводоканал» Дмитра Кістіона.

За його інформацією, з 630,4 кілометрів мереж водопостачання та 548,2 кілометрів мереж водовідведення на території Вінницької ОТГ зношеними є відповідно 30 та 20 відсотків. А отже 189,12 кілометрів водогону та 109,4 кілометрів каналізації «вичерпали свій поріг експлуатації та потребують ремонту або заміни».

Що стосується терміну експлуатації, то як повідомляють на «Вінницяоблводоканалі», для мереж водопостачання він становить від 40 років (сталеві трубопроводи) до ста (чавунні), а для каналізаційних – від 50 (пластикові трубопроводи) до 90 (чавунні).

Як повідомляло Vlasno.info, із початком карантину «Вінницяоблводоканал» почав нарощувати заборгованість за електроенергію, але про відключення підприємства від живлення наразі не йдеться.

Фото Вінницяоблводоканал


Джерело статті: “http://vlasno.info/ekonomika/3/biznes/item/38544-kozhen-tretii-metr-vodohonu-u-vinnyts”