Погляд ТОВ «Київоблнерудпром» та ТОВ «Граніт Інвест – Рокитне» на події у Рокитнянському гранкар’єрі

Погляд ТОВ «Київоблнерудпром» та ТОВ «Граніт Інвест – Рокитне» на події у Рокитнянському гранкар’єрі

Після публікації на сайті матеріалу «Незаконная передача Ракитнянского гранитного карьера в Киевской области», до нас звернулися представники Київоблнерудпром та надали матеріал, в якому виклали свою точку зору на події. Оскільки тільки розглянувши ситуацію з обох боків можна дійти істини, ми надаємо матеріал без змін.

ТОВ «Київоблнерудпром» та ТОВ «Граніт Інвест – Рокитне», які були учасниками розгляду скарги стосовно реєстраційних дій щодо ТОВ «Рокитнянський гранкар’єр», підтверджують факт відмови Гайсаєвій Є. Б. у задоволенні скарги на реєстраційні дії стосовно ТОВ «Рокитнянський гранкар’єр».

На думку підприємств, Міністерства юстиції України правомірно відмовило у задоволенні скарги Гайсаєвої Є. Б. на реєстраційні дії стосовно ТОВ «Рокитнянський гранкар’єр». Саме тому незадоволеним скаржником у ЗМІ почала розповсюджуватися недостовірна інформація стосовно нібито рейдерського захоплення ТОВ «Рокитнянський гранкар’єр».

Директор ТОВ «Київоблнерудпром» Чаган О. М. та ТОВ «Граніт Інвест – Рокитне» Чаган Є. М. підкреслюють, що у розповсюдженій інформації замовчується факт того, що ще у 2012 р. 100% частки у статутному капіталі ТОВ «Рокитнянський гранкар’єр» було передано в заставу за кредитом у сумі 72 000 000₴ у ПАТ «КБ «Надра».

Права вимоги за вказаним кредитом та договорами застави, у зв’язку з ліквідацією банку, продані Фондом гарантування вкладів через «Prozorro.Продажі».

Вказані права неодноразово перепродавалися і в решті решт останнім з набувачів прав вимоги  ТОВ «Київоблнерудпром» звернуто стягнення на предмет застави  100% частки у статутному капіталі ТОВ «Рокитнянський гранкар’єр». Відповідні зміни були зареєстровані в ЄДР.

При цьому договір про задоволення вимог заставодержателя, який став підставою для переходу права власності власноручно підписаний Є. Гайсаєвою та іншим учасником ТОВ «Рокитнянський гранкар’єр», який навіть не оскаржував реєстраційні дії.

В подальшому 100% частки у статутному капіталі ТОВ «Рокитнянський гранкар’єр» придбало ТОВ «Граніт Інвест – Рокитне», а відповідні зміни внесено до Єдиного державного реєстру.

У квітні 2020 р. ТОВ «Київоблнерудпром» та ТОВ «Граніт Інвест – Рокитне» стало відомо про те що Гайсаєва Є. Б. оскаржила до Міністерства юстиції України реєстраційні дії щодо зміни власників корпоративних прав ТОВ «Рокитнянський гранкар’єр».

Представниками ТОВ «Київоблнерудпром» та ТОВ «Граніт Інвест – Рокитне» було подано власні заперечення на скаргу та прийнято участь у розгляді.
Гайсаєва Є. Б. для участі у розгляді скарги не з’явилася, присутність представника не забезпечила, натомість поливає брудом Міністерства юстиції України та нових власників за те, що власноручно уклала нотаріально посвідчений договір про відчуження своєї частки.

Об этом сообщает DEDAL

На думку керівників ТОВ «Київоблнерудпром» та ТОВ «Граніт Інвест – Рокитне», Міністерство юстиції України, відмовляючи у задоволенні скарги Гайсаєвої Є. Б., зазначило лише одну з численних підстав для відмови у задоволені скарги  тотожне оскарження у суді, лише з метою оптимізації часу.

Нагадаємо також, що з відкритих джерел стало відомо, що Гайсаєва Є. Б. є обвинуваченою у шахрайстві. Вона, нібито, отримала неправомірну вигоду у розмірі $65 тисяч за допомогу в отриманні свідоцтва нотаріуса. На даний час справа перебуває на розгляді Шевченківського районного суду м. Києва.


Джерело статті: “http://verhovenstvo.com/view/17712”