МЗС відреагувало на чергове вторгнення "гумконвою" РФ на Донбас

Українські дипломати вимагають від РФ неухильно дотримуватися міжнародного права і законів України при відправці "гуманітарних конвоїв".

Росія відправила на Донбас черговий "гумконвой" / фото mchs.gov.ru

Міністерство закордонних справ України заявляє, що виступило нотою протесту до Російської Федерації через відправлення на окупований Донбас чергового "гумконвою".

Об этом сообщает http://4vlast.info

Про це речник МЗС Катерина Зеленко повідомила у мікроблозі Twitter.

"Відреагували на черговий контрабандний російський вантаж на український Донбас нотою протесту. Вимагаємо від Росії під час організації т. зв. «гуманітарних конвоїв» неухильно дотримуватися міжнародного права, законів України і своїх міжнародних зобов’язань", — заявила Зеленко.

Як повідомила Спостережна місія ОБСЄ, яка базується на російських прикордонних пунктах пропуску «Гукове» і «Донецьк» у Ростовській області (РФ), що межують з окупованою частиною Донбасу, 14 листопада о 6:45 (за московським часом) на прикордонний пункт пропуску «Донецьк» прибув російський конвой. Російськими митниками і прикордонниками було перевірено 14 транспортних засобів, які перетнули окуповану частину українсько-російського кордону з Донбасом. Усі 14 транспортних засобів повернулися в Росію того ж дня о 13:07.Джерело статті: “https://www.unian.ua/politics/10756812-mzs-vidreaguvalo-na-chergove-vtorgnennya-gumkonvoyu-rf-na-donbas.html”