На «Інтері» завершують показ програми «Слово Предстоятеля» з Онуфрієм

На телеканалі «Інтер» 9 листопада вийде заключний випуск проєкту «Слово Предстоятеля», щотижневого звернення до віруючих митрополита Онуфрія.

На «Інтері» завершують показ програми «Слово Предстоятеля» з Онуфрієм
На «Інтері» завершують показ програми «Слово Предстоятеля» з Онуфрієм

Про це повідомляє пресслужба каналу.

Об этом сообщает http://kaktovottak.top

У пресслужбі пояснили, що за рік виходу програми Онуфрій «роз’яснив глядачам весь річний богослужбовий цикл Святого Євангелія».

«Детектору медіа» у пресслужбі уточнили, що про закриття проєкту не йдеться. Натомість зараз шукають новий формат для цієї програми. «Ми сподіваємося, що незабаром проект "Слово Предстоятеля" повернеться в ефір в оновленому форматі», – сказав головний редактор телеканалу «Інтер» Антон Нікітін.

Крім того, на «Інтері» 9 листопада о 7:00 покажуть документальний проєкт «Наш Блаженніший», присвячений 75-річчю митрополита Онуфрія.

Нагадаємо, 27 і 28 липня телеканал «Інтер» показав низку спецпроєктів та провів трансляцію урочистостей до Дня хрещення Русі за участі духовенства Української православної церкви (Московського патріархату). Зокрема, у ефір вийшло інтерв’ю митрополита Онуфрія.Джерело статті: “https://detector.media/community/article/172274/2019-11-08-na-interi-zavershuyut-pokaz-programi-slovo-predstoyatelya-z-onufriem/”