Зеленський обговорив з волонтерами ідею референдуму щодо миру з Росією

Винесення питання про укладення мирних домовленостей із Росією на референдум не має законодавчої ініціативи – це спосіб з’ясувати думку суспільства. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з громадськими активістами, яка відбулася в Адміністрації Глави держави. Про це 1News повідомила прес-служба Глави держави.
Зазначається, що серед учасників зустрічі були волонтери, колишні військові.


«Ми повинні чути кожну людину. Це не законодавчий референдум, а інформаційний: громадяни, що ви думаєте. Це нормальна розмова з людьми», – сказав Володимир Зеленський.


Президент наголосив, що прагне відкритості в обговоренні важливих для країни питань і не хоче ухвалювати рішення за зачиненими дверима, як це робилося раніше.


«Учасники зустрічі погодилися, що доцільно назвати це не референдумом, а опитуванням і діалогом з суспільством. Зі свого боку активісти запропонували, щоб зустрічі Глави держави з представниками громадськості відбувалися на постійній основі», – говориться у заяві.


Нагадаймо, 21 травня глава Адміністрації президента Андрій Богдан заявив, що допускає проведення референдуму щодо мирних угод з Росією.


«Кінцеве рішення, якщо воно буде неоднозначно сприйняте суспільством, якщо там будуть точки, проблемні для сприйняття тими чи іншими, може бути винесене на референдум, щоби не якийсь політик приймав рішення, яке розколює суспільство, а щоб сам народ, саме суспільство прийняло таке рішення чи підходять ті, чи інші домовленості», – заявив Богдан.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/zelenskyj-obgovoryv-z-volonteramy-ideyu-referendumu-shhodo-myru-z-rosiyeyu.html”