Можна продавати. Світовий банк підтримав українську земельну реформу

Можна продавати. Світовий банк підтримав українську земельну реформу


Реформа включає заходи для обмеження концентрації землі в одних руках

Об этом сообщает http://yakzrobyty.com


Світовий банк підтримав заплановане відкриття ринку сільськогосподарських земель в Україні.


Про це Світовий банк повідомив на своїй сторінці в Facebook.


В дописі йдеться, що земельна реформа передбачає, що українські фермери зможуть купувати і продавати землю сільськогосподарського призначення, а також матимуть можливість інвестувати та диверсифікувати джерела своїх доходів, а власники землі зможуть отримати належний їм прибуток за свій актив.


«Це піде на користь всім фермерам – малим, середнім та великим, так і землевласникам. Реформа підвищує рівень життя українського народу шляхом розкриття сільськогосподарського потенціалу країни», – повідомляє Світовий банк.


Реформа включає заходи для обмеження концентрації землі в одних руках, припинення рейдерських атак і надання фінансової допомоги малим фермерам.


«Двох десятиліть закритого ринку та непрозорості, що стимулює корупцію, вистачило всім – настав час земельної реформи», – підсумовує Світовий банк.Нагадаємо, ексдепутатка Заліщук отримала посаду у новій владі – «посилюватиме Гончарука».


Як повідомлялося, прем’єр-міністр розповів, що може статися з судовою реформою.


Читайте також: Богдан запевняє, що іноземці отримають право купувати землю в Україні через чотири роки.

Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/mozhna-prodavati-svitovij-bank-pidtrimav-ukrajinsku-zemelnu-reformu-638892.html”